O nas

Firma Oskar International Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa od 1990 roku. Specjalizuje się wyłącznie w bezpośrednim imporcie herbat z krajów ich pochodzenia, znanych i cenionych na rynku polskim.

Jest firmą rodzinną z dużym doświadczeniem w handlu międzynarodowym.

Wieloletnie doświadczenie w handlu herbatą daje pełną gwarancję  dokonywania właściwego wyboru najlepszych surowców  z  tradycyjnych rejonów  świata, a mianowicie:

  • Chińskie herbaty liściaste oraz ekspresowe (czarne, zielone i czerwone Pu-Erh) o łagodnym, delikatnym aromacie, posiadające unikalne walory smakowe, a także prozdrowotne, cenione przez zwolenników medycyny naturalnej,
  • Cejlońskie herbaty liściaste oraz ekspresowe (czarne i zielone), specjalnie dobrane mieszanki herbat pochodzące z najlepszych plantacji na Sri Lance (Cejlon),
  • Indyjskie herbaty granulowane i liściaste (czarne) wyróżniające się bogactwem smaku oraz aromatu, dające piękny, bursztynowy napar.

Bogata i ciągle poszerzana oferta handlowa oparta jest na starannym doborze najwyższej jakości produktów, dostosowanych do wysokich wymagań rynku polskiego. Rzetelne kwotowanie cen, gwarancja oryginalnego paczkowania w kraju pochodzenia, a przede wszystkim zadowolenie konsumentów są podstawą sukcesu firmy Oskar International Trading.

Bardzo ważnym argumentem w odniesieniu do jakości naszych herbat są następujące przesłanki:

  • Wszystkie herbaty pakowane są w kraju pochodzenia i w stanie oryginalnie zapakowanym importowane do Polski,
  • Dzięki oryginalnemu zapakowaniu zachowują w pełni walory smakowe oraz cechy charakterystyczne, odpowiadające warunkom klimatycznym i specyfice upraw kraju, z którego pochodzą,
  • Autentyczność i oryginalne paczkowanie w kraju pochodzenia są potwierdzone przez producentów-eksporterów na każdym opakowaniu detalicznym.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu miłych, aromatycznych doznań z herbatami naszej firmy...